Pamlsky Lyopro - Odměna při výcviku i ideální svačinka na cesty.

1. Sušené pamlsky: Přírodní a vysoce výživné

Naše sušené pamlsky představují poctivý kousek masa nebo vnitřností a jsou výživným a zdravým doplňkem stravy. Tento produkt je ideální odměnou při výcviku nebo cestovní svačinkou. Jsou nutričně vyvážené a nabité bílkovinami, což pomáhá udržovat dobrý zdravotní stav vašeho psa či kočky.

K dispozici jsou měkké kousky masa, které se rozplývají na jazyku, a křupavé kuřecí chipsy s batáty, které psi milují. Tyto lahodné žvýkací dobroty jsou oblíbené u psů i koček všech ras a věků.

2. Mrazem sušené pamlsky: Přírodní a bohaté na vitamíny

Naše mrazem sušené pamlsky jsou stejně přírodní a výživné jako sušené, ale navíc obsahují bohaté množství vitamínů a minerálů. Díky tomu, že maso neprochází tepelnou úpravou, jsou tyto pamlsky ideální pro psy i kočky na syrové stravě (BARF).

Při sušení mrazem nedochází ke znehodnocení vitamínů, minerálů, enzymů ani jiných živin, což zaručuje vysokou nutriční hodnotu těchto pamlsků. Maso si zachovává svou strukturu a chuť čerstvého masa, což dělá tyto pamlsky nejen zdravými, ale i neodolatelně chutnými.

Navíc nabízíme mnoho druhů masa a vnitřností, což zaručuje širokou škálu chutí pro vašeho pejska. Maso ve spojení s ovocem nebo zeleninou zpestří jídelníček vašeho pejska a dodá mu potřebnou vlákninu.

Zkrátka a dobře, naše pamlsky jsou to nejlepší, co můžete svému psímu kamarádovi nabídnout - jsou zdravé, nutričně vyvážené a navíc je psi i kočky milují!