Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
479 hodnocení
5
444x
4
7x
3
1x
2
4x
1
23x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
LN
Lucie Němcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.3.2025
Bohužel krabice s kapsičkami byla vevnitř politá protože tři kapsičky byli navrchu natrhlé. Nebyla to chyba dopravce přepravní krabice byla suchá ze všech stran.
PB
Petr Balas
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.3.2025
Vhodné jak pro velké tak i malé hafany.
LH
Lenka Hejlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.3.2025
Naprostá spokojenost. Rychlé dodání, perfektní balení. Všichni tři kočičí pánové byli z balicku nadšení.
JB
Jakub Brůžek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.3.2025
DV
Dana Vágnerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.3.2025
Vynikající, rychlé doručení, výrobek jsem vzala na zkoušku a kdybych kočky nechala,tak už nic neni😀moc jim chutná..cena přijatelná, prostě super👍
LŽ
Lucie Žáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.3.2025
Celé naší smečce moc chutná. Za masíčko by udělali kotrmelec. Doba dodání ihned. Jsme moc spokojeni. :)
P
Patrika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.3.2025
Jsem tu poprvé, reklama na Facebooku, jen mě mrzí, kocour kapsičku odmítl
+ Rychlé dodání
- Kočce konzervy nechutnají
+ Rychlé dodání
Kapsičkám i konzervám se mé dvě kočky obloukem vyhýbají, bohužel nechápu proč, ovšem kostičky masa sušené mrazem, to je jiné kafe, alespoň pro tu mladší.
Rychlý obchod, objednané kapsičky naším psím holčičkám moc chutnají a jsou pro nás důchodce přijatelné i cenou. Také lyo masíčko si pochvalují. Obě vědí, kde stojí dóza s těmito dobrůtkami a tak stojí vedle skříňky a čekají až něco zase dostanou. Spokojenost na straně psích holčiček i paniček
Naprosto dokonalé. Náš pejsek se po těchto mlsutkach umlatit.
Rychle vyřízená objednávka
+ Rychlé dodání
KČ
Katarína Čopová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2025
+ Vše přišlo v pořádku, pěkně zabalené a klukům to chutná!
TB
Tereza Bezdičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2025
LŠ
Lenka Šulcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.3.2025
Všechno v naprostém pořádku, balíčkem přišel do dvou dnů
HH
Hana Hrabálková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.3.2025
Naprosto spokojená
