Velkoobchod

Využijte výhod velkoodběratele Lyopro a získáte mimořádné slevy na celý sortiment sušených pamlsků pro psy i kočky a pamlsků sušených mrazem v našem e-shopu. Stát se velkoodběratelem vám přináší mnoho výhod, které si nemůžete nechat ujít. Níže uvádíme několik důvodů, proč je výhodné se přihlásit jako velkoodběratel.

Registrace do velkoobchodu

 

Extra sleva na vše

Jako Velkoodběratel máte přístup k jedinečné nabídce. Každý nákup krmiva a pamlsků pro psy a kočky je zatížen mnoha náklady, proto vám chceme ulehčit jedinečnou slevou, která může ušetřit nemalé finanční prostředky.

Flexibilita nákupů

Nezávisle na tom, zda potřebujete vybavit občasnou drobnou pochoutku pro svého mazlíčka, nebo chystáte větší nákup pro svůj chovatelský či tréninkový program, jako velkoodběratel můžete nakupovat podle svých potřeb. 

Rozmanitý sortiment

Naše nabídka pamlsků pro psy i kočky a pamlsků je široká a kvalitní. Jako velkoodběratel máte přístup ke všem produktům včetně nejnovějších přírůstků do naší nabídky.

Ušetřete náklady

Pokud jste majitel chovatelské stanice, tréninkového centra pro psy nebo jiného podnikání souvisejícího s psy či kočkami, stát se velkoodběratelem vám může výrazně ulehčit náklady na pamlsky a zvýšit ziskovost vašeho podnikání.

Registrace je snadná

Nezapomeňte, že registrovat se jako velkoodběratel je snadné. Stačí se registrovat jako velkoodběratel zde, vyplnit krátký formulář a po schválení vašeho žádosti začnete okamžitě využívat výhodných cen a slev, které vám nabízíme. Připojte se k naší stále rostoucí rodině spokojených velkoodběratelů a užijte si výhody LyoPro!

Registrace do velkoobchodu