Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
479 hodnocení
5
444x
4
7x
3
1x
2
4x
1
23x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
DF
Dana Fíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.2.2025
Vše v pořádku. Doporučuji.
VJ
Viliam Júre
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.2.2025
+ Vse ok,zboží doruceno rychle.kocka spokojená
malo pro psy
J
Jana L.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.2.2025
Rychlé dodání a kvalitní výrobky :-) Jsem spokojená. Budu objednávat hlavně mrazem sušené pamlsky, po těch se můžou kočky utlouct a jsou za dobrou cenu.
rychlost dodání
MS
Milena Stastna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.2.2025
Zboží přišlo včas, Kocourkovi to moc chutná a to je vybíravý ,objednám větší množství.
rychlé vyřízení
Jednalo se o můj první nákup v tomto eshopu a ačkoliv došlo k drobnému zádrhelu v podobě záměny části objednaných produktů za jiné, hodnotím ho jako perfektní. Po upozornění na chybu mi byl ihned odeslán nový balík na náklady eshopu. Veškerá komunikace byla velmi profesionální, nadstandardní. Za mě tohle byla dokonalá ukázka toho, jak si vytvořit spokojeného zákazníka, který se bude vracet. Pokud jde o produkty, také nemám co vytknout, naopak. Naše kočky, které se obvykle nad vším ofrňují, v tomto případě jedí úplně všechno. Takže za nás celkově velká spokojenost, děkujeme:)
MH
Markéta Hrušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.2.2025
Můžu jen doporučit!
+ Vše je v pořádku
MV
Martin Volf
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2025
S
Sabina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2025
Doručení rychlé, balení super.
Poprvé jsem na zkoušku kupovala v akci v Lidlu (kuřecí kostky) a teď objednala i zde na e-shopu. U nás doporučují dvě ze čtyř koček a ty by snědly nejradši celé balení naráz. Doporučuji tedy i já.
+ Rychlost zaslání
+ Kvalita produktů
+ Rychlá odpověď obchodu na dotaz
JS
Jan Skořepa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.2.2025
Nemam co vytknout, naprosta kocici spokojenost za super cenu! :)
ZP
Zdenka Pšeničková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2025
Maximální spokojenost. Fajn cena za takovou kvalitu!
Kočky jsou také spokojené, jen kocourovi nezachutnal tuňák, ale to se stává.
SS
Simona Straszakova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2025
ES
Eva Szépeová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2025
velmi spokojená, vše ok a rychle
DR
DALIBOR RAK
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2025
ok, ale kočky to nechtějí
