Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
478 hodnocení
5
444x
4
7x
3
1x
2
4x
1
22x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MC
Miroslav Ctibor
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2026
Obchod (komunikace, vyřízení objednávky) v pohodě 👍 Bohužel kapsičky nejí ani jedna ze 6 koček, ale ty moje příšery sou mlsný 🙀 Takže vyzkoušeno a už nekoupím 🙁
AD
Anna Duskova
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2026
VT
Vendula Tihlaříková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2026
Nedoporučuji kočička to nejí zbytečně vyhozený peníze
JC
Ján Csengel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.5.2026
Vše super,mačky konzery mikujú,odporúčam.
JS
Jaroslava Sinanovičová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.5.2026
Kočičce pamlsek moc chutná 🙂❤️
RP
Růžena ptackova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.5.2026
JF
Josef Fikl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.5.2026
Paráda, že je něco takového pro psa čili různé složení masa, svaloviny, kostí, ovoce, zeleniny. Jsem zastáncem že pes není pouze granulo žrout ale hlavně masozravec vždyť pochází z vlka. Proto 5xhvezdicka
V
Vladimír
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
17.5.2026
Nechtějí to žrát ani pouliční kočky!Jen bezdomovci snad.
MK
Marcela Kubátová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.5.2026
PH
Pavla Honzíková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
14.5.2026
Dodání produktu v pořádku za chvilku doručeno,ale produkty nic moc krmivo kočkám nechutná což se nedivím páč divně zapáchá, takže za naše kočičky Ne
MN
Monika Nosková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.5.2026
kocicce chutnaji
OS
Olga Slivkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.5.2026
JS
Jitka Saidlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.5.2026
Moc dobrá konzervička.
AV
Aneži Várošová
Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček.
|
13.5.2026
Nepoznala som krmivo, ani e-shop, presvedčila ma reklama a podľahla som, kúpila som dve mega balenia kasičiek pre mačky, škoda, moje mačky krmivo nechcú, ešte po prvý raz aspoň šťavu vylízali, teraz už ani to :( Vôňu naozaj nemá vábivú, ako napr. whiskas, či felix, tie mini kúsky niečoho, čo má byť mäsko, sú vo veľkosti 3x3mm, ploché a nezjedli, ani keď som zmiešala viac chutí. Za mňa 0 bodov krmivo.
VT
Věra Tůmová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2026
RK
Rene Kroha
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.5.2026
EF
Eliska Fridrichová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.5.2026
M
Martin
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2026
Kočky to milují
JP
Janka Pipášová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.4.2026
PB
Petra Boříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.4.2026
