Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
474 hodnocení
5
440x
4
7x
3
1x
2
4x
1
22x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JS
Jan Samson
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2026
Pejskovi pamlsky moc chutnaji
ML
Marcela Lásková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2026
MM
Martina Machačová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.6.2026
ZD
Zuzana Dokulilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.6.2026
LD
lenka drtinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.6.2026
LK
Lucie Koutová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.6.2026
lyodobrotky jsou skvělé, kočka i pes je milují, ostatní dobrotky žere jen pejsek...bohužel už nejsou v nabídce xxl balení..
jinak vše vyřízeno rychle a v pohodě
ES
Eva Snášelová
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
2.6.2026
Dcera objednala zboží 7.5., zaplatila předem a dodnes nic nepřišlo. Chápu, že se může stát, že je zboží vyprodáno,ale myslím, že by malá zpráva o stavu objednávky neuškodila 😟
GM
Gabriela Musilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.6.2026
Kočičákovi moc chutná , rychlý a bezproblémový obchod . Již jsem nakupovala několikrát a budu v nákupech pokračovat .
IK
Iveta Kočířová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.5.2026
Absolutní spokojenost. Doporučují 5/5 našich kočiček.
MK
Martina Kolarczyková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2026
RM
Renáta Macková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2026
OR
Olga Richterová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2026
AB
Alena Balíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2026
Vše v pořádku, zboží chutné :)
ZK
Zdena Koubová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2026
Super
JM
Jiřina Mühlsteinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2026
Kočičky jsou moc spokojené
LS
Lukáš Soucha
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2026
Leží to a nikdo to nejí.
MC
Miroslav Ctibor
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2026
Obchod (komunikace, vyřízení objednávky) v pohodě 👍 Bohužel kapsičky nejí ani jedna ze 6 koček, ale ty moje příšery sou mlsný 🙀 Takže vyzkoušeno a už nekoupím 🙁
AD
Anna Duskova
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2026
VT
Vendula Tihlaříková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2026
Nedoporučuji kočička to nejí zbytečně vyhozený peníze
JC
Ján Csengel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.5.2026
Vše super,mačky konzery mikujú,odporúčam.
